Pages Menu
Categories Menu

Competitie bladwijzer

Jeugdcompetitie 2018/2019

Concept indeling dd. 1 november.

update 4 november: OZU C wordt D, speelavonden Zeist D1 en Magnus D3 klopte niet, 2 D teams uit Houten erbij, 1 D team van Magnus minder (gaan landelijk spelen)
update 7 november: onderstaande data zijn definitief, en doorgegeven ter verwerking aan de database beheerder

Verdeling teams over de klassen:


Groep Nr Club Teamnr

AB 1 Hoogland A1
AB 2 Hoogland A2
AB 3 Magnus A1
AB 4 Barneveld B1
AB 5 BSG B1
AB 6 Amersfoort B1
AB 7 Magnus B1
AB 8 Moira-Domtoren A1

C1 1 Magnus C1
C1 2 Magnus C2
C1 3 Moira-Domtoren C1
C1 4 Vegtlust C1
C1 5 Hoogland C1
C1 6 BSG C1
C1 7 DBC C1

C2A 1 Baarn C1
C2A 2 Hoevelaken C1
C2A 3 BSG C2
C2A 4 Soest C1
C2A 5 HSG C1
C2A 6 Huizen C1

C2B 1 Vegtlust C2
C2B 2 DBC C2
C2B 3 Hoogland C2
C2B 4 Zeist C1
C2B 5 Leusden C1
C2B 6 Rivierenland C1

D1 1 Magnus D1
D1 2 Magnus D2
D1 3 Moira-Domtoren D1
D1 4 Magnus D3
D1 5 BSG D1
D1 6 Zeist D1
D1 7 Hoogland D1
D1 8 DOSC D1

D2A 1 Hoogland D2
D2A 2 Hoogland D5
D2A 3 Baarn D1
D2A 4 Dikke Torentje D1
D2A 5 Soest D1
D2A 6 Moira-Domtoren D2
D2A 7 Leusden D1
D2A 8 DOSC D2

D2B 1 BSG D2
D2B 2 Hoogland D3
D2B 3 HSG D1
D2B 4 Magnus D4
D2B 5 Vegtlust D2
D2B 6 Soest D2
D2B 7 Huizen D1
D2B 8 Houten D1

D2C 1 DBC D1
D2C 2 Hoogland D4
D2C 3 HSG D2
D2C 4 Vegtlust D1
D2C 5 Moira-Domtoren D3
D2C 6 Magnus D5
D2C 7 Zeist D2
D2C 8 Oud Zuylen D1
D2C 9 Houten D2

 

Wedstrijden:

20-11-2018 Zeist D2 Moira-Domtoren D3
20-11-2018 Houten D2 HSG D2
23-11-2018 DBC D1 Hoogland D4
26-11-2018 Magnus B1 Magnus A1
26-11-2018 Hoogland A1 Hoogland A2
26-11-2018 BSG C1 Vegtlust C1
26-11-2018 DOSC D1 BSG D1
27-11-2018 Zeist D1 Magnus D3
27-11-2018 Hoogland D1 Moira-Domtoren D1
27-11-2018 Hoogland D2 Hoogland D5
27-11-2018 Oud Zuylen D1 Vegtlust D1
29-11-2018 Leusden D1 Baarn D1
29-11-2018 Huizen D1 HSG D1
30-11-2018 Moira-Domtoren A1 BSG B1
30-11-2018 Amersfoort B1 Barneveld B1
30-11-2018 DBC C1 Moira-Domtoren C1
30-11-2018 Magnus C1 Magnus C2
30-11-2018 Magnus D1 Magnus D2
30-11-2018 Moira-Domtoren D2 Dikke Torentje D1
03-12-2018 DOSC D2 Soest D1
03-12-2018 BSG D2 Hoogland D3
07-12-2018 Soest D2 Magnus D4
07-12-2018 Vegtlust D1 Houten D2
07-12-2018 Magnus D5 Zeist D2
11-12-2018 Rivierenland C1 Zeist C1
11-12-2018 Houten D1 Vegtlust D2
13-12-2018 Huizen C1 Soest C1
13-12-2018 HSG C1 BSG C2
13-12-2018 Leusden C1 Hoogland C2
14-12-2018 Baarn C1 Hoevelaken C1
14-12-2018 Vegtlust C2 DBC C2
14-12-2018 Moira-Domtoren D3 Oud Zuylen D1
20-12-2018 HSG D2 DBC D1
07-01-2019 BSG D1 Zeist D1
08-01-2019 Hoogland D5 DOSC D2
08-01-2019 Oud Zuylen D1 Magnus D5
08-01-2019 Houten D2 Moira-Domtoren D3
08-01-2019 Hoogland D4 HSG D2
10-01-2019 Dikke Torentje D1 Leusden D1
11-01-2019 Magnus D2 DOSC D1
11-01-2019 Moira-Domtoren D1 Magnus D1
11-01-2019 Magnus D3 Hoogland D1
11-01-2019 Baarn D1 Hoogland D2
11-01-2019 Soest D1 Moira-Domtoren D2
11-01-2019 Vegtlust D2 Soest D2
14-01-2019 Hoogland A2 Moira-Domtoren A1
14-01-2019 Magnus A1 Hoogland A1
14-01-2019 BSG B1 Amersfoort B1
14-01-2019 Hoogland C1 BSG C1
15-01-2019 Barneveld B1 Magnus B1
15-01-2019 Hoogland D3 Houten D1
17-01-2019 HSG D1 BSG D2
18-01-2019 Moira-Domtoren C1 Magnus C1
18-01-2019 Vegtlust C1 DBC C1
18-01-2019 Magnus D4 Huizen D1
18-01-2019 DBC D1 Vegtlust D1
28-01-2019 BSG C2 Baarn C1
28-01-2019 Hoogland C2 Vegtlust C2
28-01-2019 DOSC D2 Moira-Domtoren D2
29-01-2019 Zeist C1 Leusden C1
01-02-2019 Hoevelaken C1 Huizen C1
01-02-2019 Soest C1 HSG C1
01-02-2019 DBC C2 Rivierenland C1
01-02-2019 Vegtlust D1 Hoogland D4
01-02-2019 Moira-Domtoren D3 DBC D1
01-02-2019 Magnus D5 Houten D2
04-02-2019 DOSC D1 Zeist D1
05-02-2019 Hoogland D1 BSG D1
05-02-2019 Hoogland D2 Dikke Torentje D1
05-02-2019 Zeist D2 Oud Zuylen D1
07-02-2019 Leusden D1 Soest D1
08-02-2019 Magnus D1 Magnus D3
08-02-2019 Magnus D2 Moira-Domtoren D1
11-02-2019 Magnus B1 BSG B1
11-02-2019 Hoogland A1 Barneveld B1
11-02-2019 Hoogland A2 Magnus A1
11-02-2019 BSG D2 Magnus D4
12-02-2019 Hoogland D5 Baarn D1
12-02-2019 Houten D1 Soest D2
12-02-2019 Hoogland D3 HSG D1
14-02-2019 Huizen D1 Vegtlust D2
15-02-2019 Moira-Domtoren A1 Amersfoort B1
15-02-2019 DBC C1 Hoogland C1
15-02-2019 Magnus C1 Vegtlust C1
15-02-2019 Magnus C2 Moira-Domtoren C1
19-02-2019 Hoogland D4 Moira-Domtoren D3
21-02-2019 HSG D2 Vegtlust D1
22-02-2019 DBC D1 Magnus D5
04-03-2019 BSG D1 Magnus D1
05-03-2019 Zeist D1 Hoogland D1
05-03-2019 Houten D2 Zeist D2
07-03-2019 Dikke Torentje D1 Hoogland D5
08-03-2019 Amersfoort B1 Magnus B1
08-03-2019 Moira-Domtoren D1 DOSC D1
08-03-2019 Magnus D3 Magnus D2
08-03-2019 Baarn D1 DOSC D2
08-03-2019 Soest D1 Hoogland D2
08-03-2019 Moira-Domtoren D2 Leusden D1
08-03-2019 Vegtlust D2 BSG D2
11-03-2019 Magnus A1 Moira-Domtoren A1
11-03-2019 BSG B1 Hoogland A1
11-03-2019 Hoogland C1 Magnus C1
11-03-2019 BSG C1 DBC C1
12-03-2019 Barneveld B1 Hoogland A2
14-03-2019 HSG D1 Houten D1
15-03-2019 Vegtlust C1 Magnus C2
15-03-2019 Magnus D4 Hoogland D3
15-03-2019 Soest D2 Huizen D1
19-03-2019 Rivierenland C1 Leusden C1
19-03-2019 Zeist D2 DBC D1
19-03-2019 Oud Zuylen D1 Houten D2
21-03-2019 Huizen C1 HSG C1
22-03-2019 Baarn C1 Soest C1
22-03-2019 Hoevelaken C1 BSG C2
22-03-2019 Vegtlust C2 Zeist C1
22-03-2019 DBC C2 Hoogland C2
22-03-2019 Moira-Domtoren D3 HSG D2
22-03-2019 Magnus D5 Hoogland D4
25-03-2019 DOSC D2 Leusden D1
02-04-2019 Hoogland D2 Moira-Domtoren D2
02-04-2019 Hoogland D5 Soest D1
05-04-2019 Magnus D1 Zeist D1
05-04-2019 Magnus D2 BSG D1
05-04-2019 Moira-Domtoren D1 Magnus D3
05-04-2019 Baarn D1 Dikke Torentje D1
08-04-2019 Hoogland A1 Amersfoort B1
08-04-2019 Hoogland A2 BSG B1
08-04-2019 Magnus A1 Barneveld B1
08-04-2019 DOSC D1 Hoogland D1
08-04-2019 BSG D2 Soest D2
09-04-2019 Houten D1 Huizen D1
09-04-2019 Hoogland D3 Vegtlust D2
11-04-2019 HSG D1 Magnus D4
12-04-2019 Moira-Domtoren A1 Magnus B1
12-04-2019 Magnus C1 BSG C1
12-04-2019 Magnus C2 Hoogland C1
12-04-2019 Moira-Domtoren C1 Vegtlust C1
12-04-2019 DBC D1 Oud Zuylen D1
12-04-2019 Vegtlust D1 Moira-Domtoren D3
16-04-2019 Hoogland D4 Zeist D2
18-04-2019 HSG D2 Magnus D5
06-05-2019 BSG C2 Huizen C1
06-05-2019 Hoogland C2 Rivierenland C1
07-05-2019 Zeist C1 DBC C2
09-05-2019 HSG C1 Baarn C1
09-05-2019 Leusden C1 Vegtlust C2
09-05-2019 Huizen D1 BSG D2
10-05-2019 Amersfoort B1 Hoogland A2
10-05-2019 Soest C1 Hoevelaken C1
10-05-2019 Magnus D4 Houten D1
10-05-2019 Vegtlust D2 HSG D1
10-05-2019 Soest D2 Hoogland D3
13-05-2019 BSG B1 Magnus A1
13-05-2019 Magnus B1 Hoogland A1
13-05-2019 Hoogland C1 Moira-Domtoren C1
13-05-2019 BSG C1 Magnus C2
14-05-2019 Barneveld B1 Moira-Domtoren A1
14-05-2019 Zeist D1 Magnus D2
14-05-2019 Hoogland D1 Magnus D1
14-05-2019 Oud Zuylen D1 Hoogland D4
14-05-2019 Houten D2 DBC D1
16-05-2019 Dikke Torentje D1 DOSC D2
16-05-2019 Leusden D1 Hoogland D2
17-05-2019 DBC C1 Magnus C1
17-05-2019 Magnus D3 DOSC D1
17-05-2019 Soest D1 Baarn D1
17-05-2019 Moira-Domtoren D2 Hoogland D5
17-05-2019 Magnus D5 Vegtlust D1
20-05-2019 BSG D1 Moira-Domtoren D1
21-05-2019 Zeist D2 HSG D2
14-06-2019 Hoogland A1 Moira-Domtoren A1
14-06-2019 Hoogland A2 Magnus B1
14-06-2019 Magnus A1 Amersfoort B1
14-06-2019 Barneveld B1 BSG B1
14-06-2019 Magnus C2 DBC C1
14-06-2019 Moira-Domtoren C1 BSG C1
14-06-2019 Vegtlust C1 Hoogland C1
14-06-2019 Baarn C1 Huizen C1
14-06-2019 Hoevelaken C1 HSG C1
14-06-2019 BSG C2 Soest C1
14-06-2019 Vegtlust C2 Rivierenland C1
14-06-2019 DBC C2 Leusden C1
14-06-2019 Hoogland C2 Zeist C1
14-06-2019 Magnus D1 DOSC D1
14-06-2019 Magnus D2 Hoogland D1
14-06-2019 Moira-Domtoren D1 Zeist D1
14-06-2019 Magnus D3 BSG D1
14-06-2019 Hoogland D2 DOSC D2
14-06-2019 Hoogland D5 Leusden D1
14-06-2019 Baarn D1 Moira-Domtoren D2
14-06-2019 Dikke Torentje D1 Soest D1
14-06-2019 BSG D2 Houten D1
14-06-2019 Hoogland D3 Huizen D1
14-06-2019 HSG D1 Soest D2
14-06-2019 Magnus D4 Vegtlust D2
14-06-2019 Hoogland D4 Houten D2
14-06-2019 HSG D2 Oud Zuylen D1
14-06-2019 Vegtlust D1 Zeist D2
14-06-2019 Moira-Domtoren D3 Magnus D5