Pages Menu
Categories Menu

Competitie bladwijzer

Viertallencompetitie

Definitieve indeling. De actuele wedstrijddata zijn terug te vinden op de competitiepagina’s.

Verdeling teams over de klassen:

Almkerk 1 2B
Amersfoort 1 1A
Baarn 1 2A
Barneveld 1 K
Barneveld 2 1B
Barneveld 3 1A
BSG 1 1A
DBC 1 1C
Doorn-Driebergen 1 2B
En Passant 1 1B
En Passant 2 1A
Har-Mon-ie 1 1C
Het Dikke Torentje 1 1A
Het Dikke Torentje 2 1B
Het Kasteel 1 1C
Het Kasteel 2 2B
Hoevelaken 1 K
Hoevelaken 2 2A
Hoogland 1 2A
HSG 1 K
HSG 2 2A
Laren 1 K
Laren 2 1B
Leusden 1 K
Moira-Domtoren 1 1B
Moira-Domtoren 2 2B
Muiderberg 1 1A
Nijkerk 1 K
Nijkerk 2 2A
Ons Genoegen 1 1B
Rivierenland 1 1C
SSC 1922 1 1A
TRIO 1 1C
TRIO 2 2B
Vecht & Ommelanden 1 K
Vecht & Ommelanden 2 2A
Vegtlust 1 1C
VOG 1 1B
VOG 2 2B
ZZ Combinatie 1 1C
ZZ Combinatie 2 2B

 

Jeugdcompetitie

Definitieve indeling. De actuele wedstrijddata zijn terug te vinden op de competitiepagina’s.

Verdeling teams over de klassen:

Amersfoort A1 A
Amersfoort C1 C2B
Amersfoort D1 D2A
Barneveld C1 C1
Barneveld D1 D1
BSG C1 C2A
BSG C2 C2B
BSG D1 D1
DBC C1 C2A
DBC D1 D1
De Zwarte Olifant B1 B
DOSC D1 D2B
En Passant C1 C2A
Het Dikke Torentje C1 C2B
Hoevelaken A1 A
Hoevelaken C1 C2B
Hoogland A2 A
Hoogland B1 B
Hoogland C1 C1
Hoogland C2 C2B
Hoogland D1 D1
Hoogland D2 D2A
Hoogland D2 D2B
Hoogland D3 D2C
Hoogland D5 D2B
Hoogland D6 D2C
Houten C1 C2A
Houten D1 D2C
HSG A1 A
HSG C1 C2B
Huizen C1 C2A
Huizen D1 D1
Leusden D1 D2C
Leusden D2 D2B
Magnus B1 B
Magnus C1 C1
Magnus C2 C2B
Magnus C3 C2A
Magnus D1 D1
Magnus D2 D1
Magnus D3 D1
Magnus D4 D2A
Magnus D5 D2C
Magnus D6 D2B
Magnus D7 D2A
Moira-Domtoren B1 B
Moira-Domtoren C1 C1
Moira-Domtoren C2 C1
Moira-Domtoren D1 D1
Moira-Domtoren D2 D2C
Rivierenland B1 B
Rivierenland D1 D2C
Rivierenland D2 D2A
SSC 1922 A1 A
SSC 1922 C1 C2A
SSC 1922 D1 D2B
Vegtlust A1 A
Vegtlust C1 C2A
Vegtlust D1 D2B
Vegtlust D2 D2A
Zeist D1 D2A
ZZ Combinatie A1 A

 

 

Data en locaties slotrondes:

Alle groepen: Leusden, 19 mei.

 

Achttallencompetitie

Definitieve indeling. De actuele wedstrijddata zijn terug te vinden op de competitiepagina’s.

Verdeling teams over de klassen:

Acquoy 1 3B
Amersfoort 2 PK
Amersfoort 3 1A
Amersfoort 4 3A
Baarn 1 1B
Baarn 2 3A
Barneveld 1 1B
Barneveld 2 2A
BSG 3 1A
BSG 4 1B
BSG 5 2B
DBC 1 PK
DBC 2 2C
De Damrakkers 1 2B
De Giessen en Linge 2 2D
De Giessen en Linge 3 3B
De Rode Loper 1 1B
De Rode Loper 2 1A
De Rode Loper 3 2C
De Rode Loper 4 3B
Denk en Zet 1 2A
Denk en Zet 2 2D
Doorn-Driebergen 1 1A
Doorn-Driebergen 2 2D
Doorn-Driebergen 3 3A
En Passant 2 PK
En Passant 3 2B
En Passant 4 2B
En Passant 5 2A
Het Dikke Torentje 1 2A
Het Kasteel 1 2B
Hoevelaken 1 2A
Hoogland 2 1A
Hoogland 3 2A
Hoogland 4 3A
Houten 1 1B
HSG 2 PK
HSG 3 1B
HSG 4 2A
Kijk Uit 1 2B
Laren 1 1B
Lekstroom 1 1A
Lekstroom 2 2C
Lekstroom 3 3B
Leusden 1 2A
Leusden 2 3A
Magnus 1 2D
Magnus 2 3B
Moira-Domtoren 1 PK
Moira-Domtoren 2 PK
Moira-Domtoren 3 2C
Moira-Domtoren 4 2D
Moira-Domtoren 5 2B
Muiderberg 1 3A
Ons Genoegen 1 PK
Ons Genoegen 2 2B
Oud Zuylen Utrecht 3 PK
Oud Zuylen Utrecht 4 1A
Oud Zuylen Utrecht 5 2B
Oud Zuylen Utrecht 6 2D
Oud Zuylen Utrecht 7 3B
Paul Keres 4 PK
Paul Keres 5 1A
Paul Keres 6 3A
Rivierenland 1 1B
Rivierenland 2 1A
Rivierenland 3 2D
SSC 1922 2 1A
SSC 1922 3 2A
TRIO 1 2C
Vegtlust 1 1B
Vegtlust 2 2C
Wijdemeren 1 3A
Woerden 1 2D
Woerden 2 2C
Woerden 3 3B
Zeist 1 PK
Zeist 2 1B
Zeist 3 2C
ZZ Combinatie 1 2C
ZZ Combinatie 2 3B

 

Data en locaties slotrondes:

PK: Utrecht, 21 april
1A: nog niet bekend
1B: nog niet bekend