NaamPlaatsClubavondDoelgroep
S.V. AcquoyAcquoymaandagSenioren
S.V. De WatertorenAlmkerkmaandagSenioren
S.G. AmersfoortAmersfoortvrijdagJeugd
 AmersfoortvrijdagSenioren
Baarnse S.V.BaarnvrijdagSenioren
 BaarnvrijdagJeugd
S.C. BarneveldBarnevelddinsdagSenioren
 BarnevelddinsdagJeugd
BSGBussummaandagSenioren
 BussumvrijdagJeugd
S.V. DBCDe BiltvrijdagJeugd
 De BiltvrijdagSenioren
P.C.A. De DamrakkersUtrechtwoensdag
De Giessen en LingeGiessenburgdinsdagSenioren
 GorinchemvrijdagJeugd
 Hardinxveld-GiessendamzaterdagSenioren
U.C.S. de Rode LoperUtrechtwoensdagSenioren
S.V. Denk en ZetVinkeveendinsdagJeugd
 VinkeveendinsdagSenioren
S.V. Doorn-DriebergenDriebergen-RijsenburgdonderdagSenioren
S.V. DoredenkersWijk bij DuurstededinsdagSenioren
 Wijk bij DuurstededinsdagJeugd
DOSCDen DoldermaandagJeugd
S.V. En PassantBunschoten-SpakenburgdinsdagSenioren
 Bunschoten-SpakenburgvrijdagJeugd
 Bunschoten-SpakenburgvrijdagSenioren
Gooise SchaakverenigingHuizenmaandagOuderen
 HuizendonderdagJeugd
 BlaricumvrijdagSenioren
S.V. Har-Mon-ieHarmelendinsdagSenioren
S.V. Het Dikke TorentjeEemnesdonderdagSenioren
 EemnesdonderdagJeugd
Hoevelakens S.G.HoevelakenvrijdagSenioren
 HoevelakenvrijdagJeugd
SV HooglandHooglandmaandagSenioren
 AmersfoortdinsdagJeugd
S.V. HoutenHoutenmaandagSenioren
 HoutendinsdagJeugd
HSGHilversumdonderdagJeugd
 HilversumdonderdagSenioren
SV Kasteel LekstroomIJsselsteindinsdagSenioren
 IJsselsteindonderdagJeugd
S.C. Kijk UitOudewatermaandagSenioren
Larense S.C.Laren NHvrijdagSenioren
S.V. LeusdenLeusdendonderdagJeugd
 LeusdendonderdagSenioren
JSC Magnus Leidsche RijnDe MeernwoensdagJeugd
 UtrechtvrijdagJeugd
S.V. Moira-DomtorenUtrechtvrijdagJeugd
 UtrechtvrijdagSenioren
Nijkerkse SchaakclubNijkerk GLDmaandagSenioren
Chr.S.V. Ons GenoegenAmersfoortdonderdagJeugd
 AmersfoortdonderdagSenioren
S.C. Oud Zuylen UtrechtUtrechtdinsdagJeugd
 UtrechtdinsdagSenioren
S.V. Paul KeresUtrechtdonderdagSenioren
S.V. RivierenlandTrichtdinsdagSenioren
S.C. MuiderbergMuiderbergvrijdagSenioren
SOPSWEPS'29HilversumzaterdagSenioren
SSC 1922SoestvrijdagJeugd
 SoestvrijdagSenioren
S.V. TRIODe MeernmaandagSenioren
SG Vecht en OmmelandenLoenen aan de VechtmaandagJeugd
 Loenen aan de VechtmaandagSenioren
S.K. VegtlustMaarssenvrijdagJeugd
 MaarssenvrijdagSenioren
S.V. WijdemerenKortenhoefdonderdagSenioren
WinstoniaAbcoudewoensdagJeugd
S.C. WoerdenWoerdendinsdagJeugd
 WoerdendinsdagSenioren
Sc ZeistZeistdinsdagSenioren
 ZeistdinsdagJeugd
ZZ CombinatieNieuwaalmaandagSenioren

Bron : KNSB OLA
Laatst bijgewerkt op 19-10-2021 19:00 (GMT)