Pages Menu
Categories Menu

Posted by on 04-09-2021 in Competitienieuws, SGS Nieuws, SOS Competitie

(Update 6 sept) Correctie van onlogische speeldata in alle klassen

Door een fout in de datumberekening zijn er in iedere klasse enkele onlogische speeldata ontstaan. De correcties vindt u hieronder.
De juiste data zijn reeds verwerkt in Netstand.

HKA
Ronde 2: 11 november 2021 ASV 2 – Koningswaal 1 (was 8 november 2021)
Ronde 4: 20 januari 2022 ASV 2 – PION 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 24 maart 2022 ASV 2 – ZSG 1 (was 21 maart 2022)

HKB
Ronde 3: 2 november 2021 Rivierenland 1 – de Rode Loper (was 17 januari 2022)

HKC
Ronde 2: 1 november 2021 Hoogland 1 – En Passant 1 (was 8 november 2022)
Ronde 4: 10 januari 2022 Hoogland 1 – ASV 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 14 maart 2022 Hoogland 1 – SG Amersfoort 1 (was 21 maart 2022)

1A
Ronde 2: 9 november 2021 SV Borne 1 – ENO 1 (was 8 november 2021)
Ronde 4: 18 januari 2022 SV Borne 1 – SG Max Euwe 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 22 maart 2022 SV Borne 1 – Rijssen 1 (was 21 maart 2022)

1B
Ronde 2: 9 november 2021 Cirkel 1 – UVS (was 8 november 2021)
Ronde 4: 18 januari 2022 Cirkel 1 – ASV 3 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 22 maart 2022 Cirkel 1 – SV De Elster Toren 1 (was 21 maart 2022)

1C (was al eerder aangepast)
Ronde 2: 8 november 2021 Hoogland 2 – PSV DoDO1
Ronde 4: 17 januari 2022 Hoogland 2 – 7 Pionnen 1
Ronde 6: 21 maart 2022 Hoogland 2 – Apeldoorn 1

1D
Ronde 3: 9 november 2021 Zeist 1 – SG Amersfoort 2 (was 17 januari 2022)

1E
Ronde 2: 2 november 2021 Woerden 2 – Kasteel Lekstroom 2 (was 8 november 2021)
Ronde 4: 11 januari 2022 Woerden 2 – Denk en Zet 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 15 maart 2022 Woerden 2 – En Passant 2 (was 21 maart 2022)

2A
Ronde 2: 9 november 2021 SV Borne 2 – DSG Pallas 1 (was 8 november 2021)
Ronde 4: 18 januari 2022 SV Borne 2 – Lochem 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 22 maart 2022 SV Borne 2 – SV Park Stokhorst (was 21 maart 2022)

2B
Ronde 2: 8 oktober 2021 Hoevelakens SG 1 – Chr. Ons Genoegen 1 (was 8 november 2021)
Ronde 3: 9 november 2021 BDSV 2 – En Passant 3 (was 17 januari 2022)
Ronde 5: 13 januari 2022 Chr. Ons Genoegen 1 – SSCC 1922 2 (was 21 maart 2022)

2C
Ronde 2: 2 november 2021 7 Pionnen 2 – Voorster SC 2 (was 8 november 2021)
Ronde 4: 11 januari 2022 7 Pionnen 2 – Caissa 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 15 maart 2022 7 Pionnen 2 – O&O 1 (was 21 maart 2022)

2D
Ronde 2: 7 oktober 2021 Mook 1 – SMB 2 (was 8 november 2021)
Ronde 3: 4 november 2021 ASV 4 – SV de Toren 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 5: 11 januari 2022 SMB 2 – Velp 2 (was 21 maart 2022)

2E
Ronde 2: 15 oktober 2021 Moira Domtoren 3 – BSG 2 (was 8 november 2021)
Ronde 3: 8 november 2021 ZZ Combinatie 2 – Kijk Uit 1 (was 17 januari 2022)
Ronde 5: 17 januari 2022 BSG 2 – Damrakkers 1 (was 21 maart 2022)

3A
Ronde 3: 2 november 2021 Woerden 3 – Damrakkers 2 (was 17 januari 2022)

3B
Ronde 3: 12 november 2021 DBC 3 – SG Amersfoort 3 (was 17 januari 2022)
Ronde 5: 21 januari 2021 DBC 3 – OZU 3 (was 14 januari 2022)

3C
Ronde 2: 5 november 2021 Apeldoorn 5j – Apeldoorn 4 (was 8 november 2021)
Ronde 4: 14 januari 2022 Apeldoorn 5j – DeZ1 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 18 maart 2022 Apeldoorn 5j – ZZS!2 (was 21 maart 2022)

3D
Ronde 2: 4 november 2021 ASV 7 – Zevenaar 2 (was 8 november 2022)
Ronde 4: 13 januari 2022 ASV 7 – ASV 6 (was 17 januari 2022)
Ronde 6: 17 maart 2022 ASV 7 – Kameleon 1 (was 21 maart 2022)

3E
Ronde 2: 7 oktober 2021 Mook 2 – Het Kasteel 2 (was 8 november 2021)
Ronde 3: 3 november 2021 Wageningen 3 – Bennekom 2 (was 17 januari 2022)
Ronde 5: 14 januari 2022 Het Kasteel 2 – Rhenen 2 (was 21 maart 2022)