Pages Menu
Categories Menu

Verenigingen

SGS Verenigingen
NaamPlaatsClubavondDoelgroep
S.V. AcquoyAcquoymaandagSenioren
S.V. De WatertorenAlmkerkmaandagSenioren
S.G. AmersfoortAmersfoortvrijdagSenioren
 AmersfoortvrijdagJeugd
Baarnse S.V.BaarnvrijdagSenioren
 BaarnvrijdagJeugd
S.C. BarneveldBarnevelddinsdagSenioren
 BarnevelddinsdagJeugd
BSGBussummaandagSenioren
 BussumvrijdagJeugd
S.V. DBCDe BiltvrijdagJeugd
 De BiltvrijdagSenioren
P.C.A. De DamrakkersUtrechtwoensdagSenioren
De Giessen en LingeGiessenburgdinsdagSenioren
 GorinchemvrijdagJeugd
 SliedrechtzaterdagSenioren
U.C.S. de Rode LoperUtrechtwoensdagSenioren
S.V. Denk en ZetVinkeveendinsdagSenioren
 VinkeveendinsdagJeugd
S.V. Doorn-DriebergenDriebergen-RijsenburgdonderdagSenioren
S.V. DoredenkersWijk bij DuurstededinsdagSenioren
 Wijk bij DuurstededinsdagJeugd
DOSCDen DoldermaandagJeugd
S.V. En PassantBunschoten-SpakenburgdinsdagSenioren
 Bunschoten-SpakenburgvrijdagJeugd
 Bunschoten-SpakenburgvrijdagSenioren
Gooise SchaakverenigingHuizenmaandagOuderen
 HuizendonderdagJeugd
 BlaricumvrijdagSenioren
S.V. Har-Mon-ieHarmelendinsdagSenioren
S.V. Het Dikke TorentjeEemnesdonderdagSenioren
 EemnesdonderdagJeugd
Hoevelakens S.G.HoevelakenvrijdagSenioren
 HoevelakenvrijdagJeugd
SV HooglandHooglandmaandagSenioren
 HooglanddinsdagJeugd
S.V. HoutenHoutenmaandagSenioren
 HoutendinsdagJeugd
HSGHilversumdonderdagJeugd
 HilversumdonderdagSenioren
S.V. Het KasteelIJsselsteindonderdagJeugd
 IJsselsteindonderdagSenioren
S.C. Kijk UitOudewatermaandagSenioren
Larense S.C.Laren NHvrijdagSenioren
SV LekstroomIJsselsteindinsdagSenioren
 IJsselsteindonderdagSenioren
S.V. LeusdenLeusdendonderdagJeugd
 LeusdendonderdagSenioren
JSC Magnus Leidsche RijnDe MeernwoensdagJeugd
 UtrechtvrijdagJeugd
S.V. Moira-DomtorenUtrechtvrijdagSenioren
 UtrechtvrijdagJeugd
S.C. Muiderberg
Nijkerkse SchaakclubNijkerk GLDmaandagSenioren
Chr.S.V. Ons GenoegenAmersfoortdonderdagJeugd
 AmersfoortdonderdagSenioren
S.C. Oud Zuylen UtrechtUtrechtmaandagSenioren
 UtrechtdinsdagSenioren
 UtrechtdinsdagJeugd
S.V. Paul KeresUtrechtdonderdagSenioren
S.V. RivierenlandMeterendinsdagJeugd
 TrichtdinsdagSenioren
SOPSWEPS'29HilversumzaterdagSenioren
SSC 1922SoestvrijdagJeugd
 SoestvrijdagSenioren
S.V. TRIODe MeernmaandagSenioren
SG Vecht en OmmelandenLoenen aan de VechtmaandagJeugd
 Loenen aan de VechtmaandagSenioren
S.K. VegtlustMaarssenvrijdagJeugd
 MaarssenvrijdagSenioren
S.V. WijdemerenKortenhoefdonderdagSenioren
S.C. WoerdenWoerdendinsdagSenioren
 WoerdendinsdagJeugd
Sc ZeistZeistdinsdagSenioren
 ZeistdinsdagJeugd
ZZ CombinatieNieuwaalmaandagSenioren
 ZaltbommelwoensdagSenioren

Bron : KNSB OLA
Laatst bijgewerkt op 19-10-2020 19:00 (GMT)